رکنا: عامل اغفال دختر 14 ساله در شبکه‌های اجتماعی از سوی پلیس به دام افتاد.

سرهنگ «علی شیبانیان» فرمانده پلیس «فسا»ی استان فارس گفت: زن 42 ساله که در یکی از روستاهای «فسا» زندگی می‌کند نزد پلیس فاش کرد که دختر 14 ساله‌اش تا دیروقت در شبکه‌های اجتماعی فعال است و به دردسر افتاده است.

وی اظهار کرد: این زن با نگرانی درباره رفتارهای مشکوک از سوی دخترش که در کلاس اول راهنمایی درس می‌خواند حرف‌هایی زد، بویژه رفتارهایی از قبیل آنلاین بودن در شبکه‌های اجتماعی تا نیمه‌های شب، استفاده بیش از حد از تلفن همراه و...

فرمانده پلیس «فسا» ادامه داد: این زن ادعا کرد پس از بررسی موضوع، متوجه ارتباط دخترش با یک ناشناس در فضای مجازی شده و با طرح شکایت، خواستار پیگیری موضوع است.

سرهنگ «شیبانیان» افزود: در بررسی‌های پلیسی مشخص شد دختر نوجوان، مدتی است با یک ناشناس رابطه دوستانه برقرار کرده و با جلب شدن اعتمادش، تعدادی از عکس‌های خصوصی‌اش را برای این مرد از طریق شبکه اجتماعی «واتساپ» ارسال کرده است.

وی اظهار کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مجرم که یک پسر 17 ساله بود دستگیر شد و گوشی‌های تلفن همراه وی توقیف و عکس‌های این دختر نوجوان از گوشی تلفن همراه وی به دست آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان «فسا» در این خصوص هشدار داد ارسال تصاویر و عکس‌های شخصی کاربران در شبکه‌های اجتماعی خطرات زیادی را متوجه ایشان خواهد کرد و همواره از این منظر در خطر انتشار تصاویر و اطلاعات شخصی قرار خواهند داشت.

خبرهای تصادفی

ارسال نظر