رکنا: فرمانده انتظامی استان از دستگیری قاتل متواری و عامل شهادت مامور پلیس آگاهی شهرستان ماهشهر، استان خوزستان در عملیات ضربتی خبر داد.

سردار ‌محمدرضا اسحاقی‌ در تشریح این خبر بیان داشت: پس از اعلام خبر شهادت یکی‌ از کارکنان خدوم ناجا حین ماموریت در شهرستان ماهشهر، استان خوزستان و مجروح شدن دو نفر دیگر از ماموران پلیس آگاهی آن شهرستان، با توجه به حساسیت موضوع، تیم ویژه‌ای ازکارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی و اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان، وارد عمل شدند. با تلاش‌های شبانه روزی و در یک عملیات اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل متواری و عامل شهادت مامور پلیس ماهشهر در یکی از نقاط حاشیه‌ای شهر‌ اهواز‌ شدند.
سردار اسحاقی، اضافه کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهم، عملیات ضربتی ماموران پلیس آگاهی استان آغاز شد که با دستگیری قاتل فراری و عامل شهادت مامور پلیس آگاهی ماهشهر همراه بود.
فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با اشاره به اعتراف ‌متهم به درگیری و تیراندازی به سمت ماموران پلیس ماهشهر، اظهار داشت: اسلحه‌ای که متهم به وسیله آن به سمت ماموران پلیس آگاهی ماهشهر، شلیک کرده بود در مخفیگاه متهم کشف شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.


خبرهای تصادفی

ارسال نظر