اخبار پرونده کدخبر: 1291 ارسال پرینت 4

رکنا: دختر نوجوانی که از طریق شبکه‌های اجتماعی با پسری 30 ساله دوست شده بود هیچ وقت تصور نمی‌کرد سرنوشت شومی در انتظارش است.

به گزارش خبرنگار ما ، « فائزه » 14 سال دارد و چند ماه پیش در طریق شبکه‌های اجتماعی با امید آشنا شد.

وی در اثر این ارتباط به پسر جوان علاقه‌مند شده، هر روز با هم در تماس بودند.

فائزه همچنین با دوستان پسر مورد علاقه‌اش هم آشنا شده بود اما به ذهنش خطور نمی‌کرد این ارتباط و آشنایی به سرعت سرنوشت‌اش را به تباهی خواهد کشاند.

بنا به این گزارش سه تن از دوستان امید روز دوشنبه گذشته با طرح نقشه‌ای شیطانی، فائزه را تعقیب کردند. آنها در یکی از کوچه‌های فرعی خیابان ابوذر مشهد، دختر نوجوان را با توسل به زور و تهدید سوار خودروی خود کرده و ربودند.

یکی از همسایه‌ها که شاهد این صحنه بود موضوع را به مادر دختر نوجوان خبر داد.

زن 32 ساله سرآسیمه و مضطرب خودش را به کلانتری 39 مشهد رساند و از پلیس تقاضای کمک کرد.

رئیس پلیس مشهد در این باره به شوک گفت: غروب روز دوشنبه زن 32 ساله‌ای با مراجعه به کلانتری 39 مشهد از ربایش دخترش توسط چند پسر جوان خبر داد.

سرهنگ حجت نیک‌مرام افزود: با تحقیقات از مادر دختر نوجوان مشخص شد این دختر با پسری که 16 سال از او بزرگتر است در ارتباط بوده است.

بنابراین تحقیقات از پسر جوان آغاز شد و او با اظهار بی اطلاعی از موضوع ربایش دختر نوجوان اظهار داشت شاید دوستانش این دختر را ربوده باشند.

رئیس پلیس مشهد گفت: ادامه تحقیقات پرونده با توجه به اهمیت موضوع به خانه‌ای در حاشیه شهر مشهد که مخفیگاه ربایندگان بود کشیده شد اما عاملان ربایش دختر نوجوان پیش از رسیدن پلیس از محل گریخته بودند.

سرهنگ نیک‌مرام گفت: افسران دایره آگاهی کلانتری 39 مشهد با اقدام‌های گسترده دختر نوجوان را که با وضعیتی اسفبار در خیابان هفدهم طبرسی شمالی مشهد رها شده بود پیدا کردند.

وی با اشاره به این مطلب که پلیس دو شیطان‌صفت را دستگیر و یک خودروی سواری را توقیف کرده است، گفت: جست‌وجوهای پلیسی و تحقیقات برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

خبرهای تصادفی

ارسال نظر