رکنا: ردپای پسر جوان که با پوشش زنانه به خانه دختر پولداری دستبرد زده بود در سرقت های مشابه و فریبکارانه به دست آمد. دختران وقتی با وعده ازدواج این مرد روبرو می شدند تصور نمی کردند با یک دزد سروکار دارند.

حجم ویدیو: 17.96M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00

روز 21 دیماه امسال ماجرای سرقت از خانه ای در منطقه فرمانیه - خیابان شهید لواسانی به کلانتری 101 تجریش اعلام شد .

ردیابی دزد این خانه خیلی زود با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران پیش روی ماموران پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران قرار داده شد و آنان به تحقیق از دختر خانواده پرداختند.

این زن گفت : " ساعت 09:30 صبح بهمراه مادرم از منزلمان خارج و ساعت 16 عصر در بازگشت دیدیم خانه مورد دستبرد قرار گرفته و طلا ، سکه ، 300 هزار تومان پول ، 20 قاب ساعت مچی مردانه و زنانه ، لباس زنانه و مردانه ، کیف و کفش ورزشی که همگی مارکدار بودند و تعد نقره جات به ارزش 50 میلیون تومان سرقت شده است " .

با حضور کارآگاهان و بررسی نحوه ورود دزدان به خانه این مادر و دختر ، کارآگاهان پی بردند که دزدان بدون هرگونه فشار یا تخریب ، با استفاده از کلید وارد آنجا شده و اقدام به سرقت کرده اند

با توجه به تجهیز محل سرقت به دوربین های مداربسته ، کارآگاهان به بررسی تصاویر روز سرقت پرداخته و با بررسی تصاویر موفق به شناسایی عکس یک ناشناس شدند که با پوشش زنانه وارد مجتمع و آپارتمان در واحد سوم شده است .

با توجه به شیوه ی سرقت ، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که دزد با اطمینان از عدم حضور مادر و دخترو استفاده از کلیدهای یدک بدون هرگونه مشکل وارد ساختمان شده و سرقت خود را انجام داده است بدین ترتیب" تحقیقات از دوستان و بستگان در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت تا اینکه دختر جوان به کارآگاهان گفت : "حدود یک ماه پیش با جوانی به نام حامدکه خواستگارم بود آشنا شدم و در این مدت ، وی در چندین نوبت برای بررسی دکوراسیون به خانه ما تردد داشته است " .

با دریافت مشخصات "حامد " 24 ساله و انجام بررسی های تخصصی مشخص شد که حامد از مجرمین سابقه داردر زمینه سرقت خانه و دارای سابقه دستگیری در پایگاه یکم و سوم پلیس آگاهی تهران است که به شیوه ای مشابه ، با شناسایی زنان جوان و فریب آنها ابتدا اقدام به سرقت کلید خانه ها کرده و در ادامه ، در فرصتی مناسب با اطمینان از عدم حضور طعمه هایش نسبت به سرقت از خانه آنها اقدام می کند .

در ادامه اقدامات پلیسی ، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند زن ناشناسی که در روز سرقت به خانه این مادر و دختر رفته همان "حامد " بوده است که با اطلاع از وجود دوربین های مداربسته در داخل مجتمع قصد داشته تا با استفاده از پوشش زنانه مانع از شناسایی خود شود .

خانه حامد در "دوراهی قپان" شناسایی شد اما در تحقیقات نامحسوس پلیسی مشخص شد که وی تردد چندانی به انجا ندارد ؛ و در شاخه بعدی کارآگاهان با شناسایی یک خودرو جنی سیز که زیر پای حامد بود ، وی را پشت فرمان در خیابان لواسانی دستگیر کردند

حامد پس از دستگیری سرقت از خانه دختر آشنا را به گردن گرفت و ادعا کرد انگیزه اش انتقامگیری بوده و ادامه داد: چندی پیش شمال رفته بودم که در آنجا ماشین دچار نقص فنی شد . برای تعمیر ماشین نیاز به پول داشتم ؛ به همین علت در تماس با این دختر از وی پول خواستم اما او ادعا کرد که در حال حاضر این مقدار پول را ندارد ؛ از همان روز تصمیم گرفتم تا به شکلی کار وی را تلافی کنم تا اینکه یک روز اقدام به سرقت دسته کلید این دختر کرده و این سرقت را طرح ریزی کردم

در حالیکه حامد هرگونه سرقت مشابه از دختران و زنان جوان را نمی پذیرفت، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از زنان و دختران جوانی شدند که همگی به شیوه ای مشابه هدف سرقت قرار گرفته بودند ؛ آنها پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی حامد . را شناسایی کرده و گفتند وی با ابراز احساسات دروغین و وعده ازدواج ، ابتدا آنها را فریب داده و سپس اموالشان را به سرقت برده است .

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • سحر 0 0

    اونوخ اگه همین پسر فریبکار بیاد دخترای عادی جامعه رو فریب بده کسی میگه چرا؟؟؟؟؟؟