رکنا: بهرام نیک پزشک کار آفرین نمونه و موسس برند" تاپ لاین " و فروشگاه اینترنتی " نی نی لازم " ، یکی از موفق ترین ها در حوزه سیسمونی و لوازم نوزاد ایران است.

وی کار خود را از سال 62 و از سطوح پایین و بدون هیچ گونه حمایتی آغاز کرد، و در طی این سال ها علی رغم چندین شکست سخت، ناامید نشده و با تجارب کسب شده ازاین شکست ها، استوارتر از قبل به فعالیت های خود به صورت تخصصی ادامه داده و اکنون با کوله باری از تجارب 30 ساله خود ،بدون شک یکی از پیشروان و خلاقان حوزه ی کاری پوشاک نوزاد ایرانی با ارائه برند مطرح تاپ لاین است.

IMG_2673
بهرام نیک پزشک
 

نیک پزشک موفقیت امروز خود را مدیون مصائب و شکست های گذشته اش می داند و معتقد است یکی از مهمترین اصول موفقیت، صداقت است که بدون آن، رسیدن به موفقیت غیرممکن است. علاوه بر تجربه، دانش، ایده پردازی، اراده و پشتکار و ایمان به هدف و... صداقت م یتواند کامل کننده موفقیت است.

وی حدود 5 سال است که فروشگاه اینترنتی " نی نی لازم " را بنیان گذاشته است که نخستین و کامل ترین فروشگاه با بیش از 3000 قلم کالا در حوزه تخصصی سیسمونی نوزاد در ایران بوده و کیفیت خدمات، سرعت، مشاوره و راهنمایی مشتریان را وظیفه خود می داند و سعی کرده است مشتری مداری به معنای واقعی اجرا کند.

IMG_2642

شعار وی این است که 50 مشتری راضی بهتر از 500 مشتری ناراضی است و این اصل مهم را در رئوس کار خود قرار داده است. برخلاف بسیاری از کسبه، فروش کالا را 3 ماه پس از مصرف می داند زیرا بر این باور است که تنها در این صورت رضایت مشتری مشخص خواهد شد ومی توان گفت که کالا فروخته شده است و اگر مشتریان دوباره برای خرید مراجعه نکنند، احتمالا کارش را درست انجام نداده است .

نیک پزشک درباره سیسمونی نوزادان به خبرنگار رکناگفت: متاسفانه حوزه سیسمونی بسیار محدود است و دسترسی به اطلاعات درباره آن بسیار کم است. امید است که در آینده مرکزی را برای مشاوره و راهنمایی مادران اختصاص دهیم که شامل آموزش پزشکی همراه با پزشکان مجرب وهمچنین مشاوره و راهنمایی برای خرید لوازم سیسمونی باشد و در راستای این هدف درحال حاضراولین دی وی دی آموزشی تاپ لاین را که یک دی وی دی 3 ساعته از نکات مهم آموزشی از قبل از بارداری تا 3 سالگی است را بصورت رایگان در اختیار مصرف کننده گان خود قرارداده است.

وی معتقداست در آینده رقابت برسر خدمات بهتر به مشتریان است و هرکسی که بتواند خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه کند یقیناً پیروز میدان رقابت خواهد بود و مشتری مداری باطنی میتواند چهره متمایزتری ازکسب و کار بوجود آورد زیرا امروزه مشتریان فقط به دنبال خرید کالا به تنهایی نبوده و در کنار آن انتظار دریافت خدمات جانبی نیز هستند که در این راستا بالا بودن هزینه های خدماتی رقابت در این حوزه و دارا بودن نیروی متخصص و مجرب و آگاه که از ارکان یک سیستم هستند کار را سخت وپیچیده کرده است.

888-(3)
انبار اجناس نی نی لازم

وی دلیل راه اندازی فروشگاه اینترنتی نی نی لازم را رابطه مستقیم با مشتری دانست و گفت: من برای اینکه بتوانم مستقیماً با مصرف کننده ارتباط داشته باشم، ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی بنظرم رسید.زیرا به دنبال راهی بودم که بتوانم محصول تاپ لاین را درسراسر کشورمستقیماً به دست مصرف کننده برسانم. بهترین وسیله ممکن همین بودکه هرجا سیم تلفن و اینترنت باشد میتوانم مستقیماً با مصرف کننده ارتباط برقرارکنم. برای همین این فروشگاه را راه اندازی کردم وباعث شد که در کنارتولیدات خود، سایرمحصولات سیسمونی را هم در اختیار مصرف کنندگان قراردهم. زمانی که قرار شد فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم تنها چند فروشگاه اینترنتی مطرح به این کار مشغول بودند، ما هم فعالیت خود را آغازکردیم.

posht-jeld
آن زمان کمتر کسی از خرید اینترنتی استقبال می کرد. ما حتی آنروز الگویی برای فروشگاه اینترنتی سیسمونی نداشتیم. همجواری ما با بزرگترین مرکزسیسمونی ایران، خیابان بهاروساختمان چهلستون، خرید کالا و ارتباط با واردکنندگان بزرگ وبهترین مارکها و برندها مزیتی برای ما محسوب می شود.

IMG_2660

وی از اینکه مادران می توانند وسایل موردنیاز خود را براحتی انتخاب کنند و باخیال راحت از بهترین و مرغوب ترین نوع آن خریداری کنند خرسند بوده وفراهم آوردن چنین شرایطی را یکی از افتخارات کاری خود می داند. محصولات تولیدی تاپ لاین هم از بهترین نوع پارچه ،دوخت ، طرح و100 درصد پنبه و ضد حساسیت است. مجموعاً حدود70 نفر درتولیدی " تاپ لاین " وفروشگاه اینترنتی " نی نی لازم " مشغول بکارند که چشم انداز روشنی برای آینده این دو مجموعه پیش بینی می شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

اقدام زشت داماد با خواهر زنش+ عکس

قاچاقچیان دوست خودشان را با اره برقی تکه تکه کردند+عکس

حضور روح یک زن در عکس یادگاری یتیم خانه+تصاویر

شب تولدم 19 سالگی ام در خانه فرزاد تمام هستی ام را از دست دادم

وقتی کسی در خانه نبود این مرد با دوست دخترش پنهانی به آنجا می رفتند +عکس

جزئیات گرفتار شدن هولناک 2 دختر دانشجو در سیلاب خرم آباد + عکس قربانیان

عروسک هایی که ندانسته می شکنند / روایت دخترانی که در سن کودکی باید به اتاق حجله بروند!+عکس و فیلم

پولدارترین چهره های زیر 30 سال دنیای سینما و موسیقی چه کسانی هستند؟ +عکس

جشن تولد 750 نفری خانم بازیگر در بهترین شب زندگی اش +عکس

 



اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر