رک مک اخبار بازارک کدخبر: 232051 ارسال پرینت 195

رکنا: رویای داشتن یک خودروی لوکس با قیمت مناسب، همیشه آرزوی شهروندان و به ویژه نسل جوان و کارآفرین بوده است، حالا شرکت آداک خودرو با ارایه شرایط استثنایی فروش مسیری تازه را پیش روی مشتریانش قرار داده و رویای شیرین آنان را به واقعیت تبدیل کرده است.

به گزارش رکنا: شرکت بازرگانی آداک خودرو با بهره گیری از نیروی های مجرب و متخصص در زمینه فروش خودرو های وارداتی با شرایط فوق العاده آمادگی دارد تا در سراسر ایران خدمت رسانی کرده و به هموطنان عزیز بهترین شرایط خرید و فروش خودرو را ارایه نماید.شرکت بازرگانی آداک خودرو ، اینک با گستره ای از برند های متنوع خودرو تجربه ای لذت بخش در امر خرید خودرو را برای مشتریان خود تداعی می کند.

این مطلب را مجید اربعی یزدی مدیر برندینگ شرکت آداک خودرو که به گرمی به پرسش های مشتریان و همچنین خبرنگار رکناپاسخ می دهد، می گوید و تاکید می کند که شرکت آداک خودرو برنامه راهبردی سازمانی خود را از نخستین روز تاسیس بر 3 اصل تحویل فوری و به موقع، ضمانت بهترین قیمت و تضمین پول مشتریان استوار کرده است با رعایت این 3 اصل توانسته ایم حوزه های تازه ای را در فروش خودرو و خدمات به فعالیت خود افزایش دهیم.

به گفته مجید اربعی یزدی: آداک خودرو نزدیک به یک دهه پس از فعالیت خود با داشتن 3 شعبه در استان تهران امکان تحویل خودرو را به صورت تحویل فوری درهمان روز ثبت و سفارش فراهم کرده است.

گفتنی است؛ شرکت آداک خودرو روناک با شماره ثبت سهامی خاص 481159 ، عاملیت ام جی با کد 1431 و عضو اتحادیه نمایشگاه داران تهران بزرگ ، در راستای تحقق و رسیدن به اهداف سیاستهای کلان اقتصادی و مشارکت در رشد اقتصادی کشور و کارآفرینی فعالیت خود را از سال 1388 با تفکر تغییر و تحول و ایجاد رفاه و آسایش مردم آغاز کرده است.

حتماً برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی این شرکت به نشانی http://www.adakkhodro.com مراجعه کنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر