گفتگو با مدیر آژانس هواپیمایی الماس نشان

رک مک اخبار بازارک کدخبر: 230093 ارسال پرینت 35

رکنا: آژانس هواپیمایی الماس نشان، یکی از آژانس های هواپیمایی موفق در سطح کشور بوده است، دلایل موفقیت این مجموعه را از زبان یکی از موسسان این مجموعه می شنویم.

به گزارش رکنا، خواهر و برادر معتمد از سال 88 با تاسیس آ‍‍‍‍ژانس هواپیمایی الماس نشان واقع در خیابان کارگر جنوبی وارد حرفه گردشگری و انتقال مسافران به کشورهای گوناگون دنیا شدند. اما فعالیت های روبه رشد این خواهر و برادر ما را بر آن کرد تا به سراغشان برویم و چگونگی فعالیت و عوامل تمایز کارشان را از زبان خودشان بشنویم.

تاثیر محل جغرافیایی دفتر آژانس هواپیمایی در جذب قشر خاصی از مراجعه کنندگان

خانوم معتمد، که در حال حاضر مدیریت یک از دفاتر آژانس هواپیمایی مذکور را برعهده دارد در تشریح اینکه بیشتر طیف مشتریان دفتر واقع در خیابان کارگر جنوبی از چه اقشاری هستند اذعان کرد: این شعبه به دلیل موقعیت جغرافیای اقتصادی که دارد و نزدیک بودن به بازار بزرگ تهران اکثر مشتریانش را کاسبان بازار تشکیل می دهد که انگیزه آن ها برای سفر، فعالیت تجاری و اقتصادی است.

دارا بودن حق بلیت تمام ایرلاین های خارجی در آژانس هواپیمایی الماس نشان

مدیر آژانس هواپیمایی الماس نشان در ادامه با اشاره به اینکه این آژانس هواپیمایی بلیت تمام ایرلاین های خارجی دارد تصریح کرد: آژانس هواپیمایی الماس نشان عضو یاتا است، مجوزی که برای فعالیت دارد نیز از یاتا اخذ شده که کاملا جنبه بین المللی دارد.

وی خاطرنشان کرد: حوزه تخصصی فعالیت مجموعه ما در دفتر خیابان کارگر جنوبی بیشتر مربوط به کشور چین است، به همین دلیل ما برای دریافت ویزا برای سفر به چین برای مسافرانمان مستقیما از طریق سفارت چین اقدام می کنیم؛ از طرفی با توجه تخفیف هایی که برای بلیت های خارجی مخصوصا سفرهای تجاری در نظر گرفته ایم استقبال خوبی از مجموعه ما شده است.

rokna6

نوید فعالیت در کشورهای خارجی

معتمد در خصوص دفاتر دیگر این مجموعه تصریح کرد:‌ دفتر دوم، با نام الماس کاج در سعادت آباد از فروردین سال 94 آغاز به کار کرد و اکثر سفرهای دفتر دوم ما، سفرهای گردشگری و تفریحی است؛ البته در حال حاضر به دنبال افتتاح دفتر های جدید در خارج از کشور هستیم و اکنون برای افتتاح دفتر در آلمان برنامه ریزی می کنیم.

مدیر آژانس هواپیمایی الماس نشان با اشاره به دشواری های فعالیت آژانس های هواپیمایی در ایران خاطرنشان کرد: اکنون رقابت در کار آژانس های مسافرتی بسیار دشوارتر شده است، و دلیل آن این است که در یک فاصله زمانی مشخص صدور تعداد زیادی از مجوزها برای فعالیت آژانس های هواپیمایی از طرف سازمان هواپیمایی کشور متوقف شد، اکنون نیز سازمان میراث فرهنگی مجوزهای فعالیت آژانس های هواپیمایی را صادر می کند، اما نکته ای که قابل توجه است این است که این دست از افراد که با مجوز صادر شده از طرف سازمان میراث فرهنگی فعالیت می کنند ظرفیت های آژانس های هواپیمایی که از سازمان هواپیمایی کشور مجوز گرفته اند را ندارند.

ارتباط قطع نشدنی با مشتری

وی در ادامه از میزان رضایت مندی مشتریان این آژانس هواپیمایی گفت و اظهار کرد: رضایت مندی مشتریان ما در سطح بالایی قرار دارد، نکته ای که جای توجه دارد این است که ما مشتریان وفادار زیادی داریم که حاضر نیستند آژانس مسافرتی خود را تغییر دهند، دلیل این امر این است که ارتباط ما با مشتری پس از انجام خرید قطع نمی شود و ما با مشتریان در طول سفر نیز در ارتباط هستیم.

معتمد با اشاره به اینکه ترکیه همچنان از نظر جذب گردشگر در ایران جایگاه نخست را دارد در پایان اذعان کرد: با توجه به چالش اقتصادی موجود در کشور صنعت گردشگری نسبت به گذشته بسیار محدود شده است، از طرفی ناامنی موجود در دنیا موجب شده تا آژانس های هواپیمایی دوره خوبی را سپری نکنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار زیر را از دست ندهید:

رکورد آنونس «دیو و دلبر» / ۱۲۷.۶ میلیون بازدید در ۲۴ ساعت +فیلم

آزار و اذیت دختران زیبا در آتلیه های زیرزمینی عکاسی

نمی خواهم هووی جاری ام شوم

90 روز شکنجه وقیحانه زن 43 ساله در آپارتمان دوست پسرش +عکس

اسلحه کشی زن بیوه روی مردان مزاحم +فیلم گفتگو با این زن و عکس

عجله عجیب دختر و پسر دانشجو برای جدایی / دختر: تا دو سال قبل از عقد عروسک‌بازی می‌کردم

فیلم اتفاقی از تصادف وحشتناک و مرگبار هیوندا النترا در مشهد+ عکس

فیلم مرد مورچه ای را در 30 دقیقه ببینید + دانلود رایگان

کار خیرخواهانه خواننده زن جوان + عکس

بازیگری که در ۸۰ سالگی سیاستمدار شد +عکس

 

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر