رکنا: خانوم ها همیشه به دنبال زیبایی و نشاط هستند. برای آن ها همیشه پیدا کردن یک سالن زیبایی دغدغه ای دیرینه بوده است. اما اصلا کار سختی نیست.

نازیلا میلانی یک کارآفرین نمونه است که با 42 سال سن توانسته سالن زیبایی موفق و منحصر به فردی را برای شما بانوان دائر کند. وی از سال 91  با راه اندازی سالن بیوتی فکتوری شروع به فعالیت در زمینه زیبایی کرد. این سالن به تازگی تغییر نام داده و با نام جدید سالن زیبایی "میلانی" در خدمت شما است.

47

این روزها آرایشگری جز مشاغلی است که خیلی ها در آن تبحر دارند و می توانند به صورت حرفه ای فعالیت کنند.اما آرایشگاهی که از مواد مرغوبی برای مشتریانش استفاده کند و آرایشگرانی ماهر و زبردست در آن فعالیت کنند و شما خیالتان راحت باشد که مو و صورتتان را با خیالی آسوده به آن ها می سپارید در همه جا به راحتی پیدا نمی شود.

این روز ها یکی از بهترین و پر طرفدارترین سالن های زیبایی و آرایشی در منطقه زعفرانیه تهران سالن میلانی است که توانسته مشتریان زیادی را به آنجا جذب کند و با خدمات متفاوتی که به مشتری می دهد توانسته این مشتری ها را به صورت ثابت برای خود نگه دارد.

48

نازیلا میلانی که مدتی را در خارج از کشور زندگی کرده این روزها با استفاده از متد و تکنیک های بین المللی سالن زیبایی اش را مدیریت می کند. یکی از ابتکاراتی که سالن میلانی برای جذب مشتریانش انجام داده است در نظر گرفتن امتیازاتی برای افراد است. برای مثال اگر مشتری ثابت این آرایشگاه باشید آرایش روز تولد شما رایگان خواهد بود.

در این سالن 8 نفر مشغول به کار هستند که هر کدام در زمینه مشخصی فعالیت دارند. این افراد همگی مدرک معتبر آرایشگری دارند. مثلا اگر تخصص یک نفر روی اکتنشن مو هست دیگر روی مورد دیگری فعالیت انجام نمی دهد.

49

در این سالن به صورت تخصصی روی اکتنشن مو و میکاپ عروس کار می شود و کیفیت بالا شعار آن هاست. بهترین آرایشگران در این سالن مسوول آرایش و گریم عروسان هستند. از یک هفته پیش از مراسم عروسی یک متخصص پوست مسوولیت پاکسازی پوست صورت عروس خانوم را به عهده می گیرد. سپس روز عروسی، آرایشی زیبا و کامل روی پوست انجام می دهند.

برای آشنایی با این سالن درجه ممتاز که مجوز ممتاز را نیز دارد می توانید با شماره 22656819 یا 22656739 تماس بگیرید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر