رک مک اخبار بازارک کدخبر: 233675 ارسال پرینت 51

رکنا: شهنام صنعتگر مدیر شرکت ثبت تهران و کارآفرین نمونه و موفق 50 ساله است و 3 سال است که شرکت تهران ثبت را که مربوط به کارهای ثبت شرکت است تاسیس کرده و به موفقیت چشمگیری دست یافته است. وی در این شرکت 32 کارمند داشته و خودش لیسانس راه و ساختمان دارد اما وارد حوزه ثبت شرکت شده و توانسته موفق شود.

وی در خصوص مزیتی که تهران ثبت به بقیه شرکت ها دارد گفت: ما توانسته ایم بزرگترین اتوماسیون اداری را طراحی کنیم. روزانه حدود 170 مشتری و سفارش داریم.

صنعتگر درباره دلایل راه اندازی این شرکت گفت: با گسترش کسب و کارهای امروزی، یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اقدامات زیرساختی برای قدم نهادن در این راستا، آگاهی کامل از قوانین و شرایط ثبتی نظیر مراحل قانونی ثبت شرکت و برند تجاری تا اقدامات لازم برای امور مالی و مالیاتی مربوطه است. چه بسیار افراد حقیقی و حقوقی که به دلیل اشتباه خود یا مشاوران حقوقی در ابتدای فعالیتشان، نه تنها منافع کالا و خدماتی که ارائه می‌دهند را از دست داده‌اند، بلکه متحمل ضررهای جبران ناپذیری نیز شده‌اند. بنابراین پایه و اصول درست یک فعالیت اقتصادی در هر کشوری مستلزم آگاهی و انجام مراحل قانونی ثبت و اطلاع رسانی درست کارکرد آن فعالیت اقتصادی به ادارات مربوطه نظیر اداره مالیات است. ثبت شرکت به صورت صحیح و با در نظر گرفتن تمامی نکاتی که شروع یک فعالیت اقتصادی به آن نیاز دارد نیازمند علم و تجربه کافی بوده و در توان وکلای باسابقه ثبتی است.

20

شهنام صنعتگر، موسس تهران ثبت

وی ادامه داد: مسائلی اعم از انتخاب نام شرکت، تحریر صحیح موضوع فعالیت شرکت، مشاوره صحیح و درست در زمینه میزان سرمایه اولیه شرکت، لزوم اخذ کد اقتصادی و کارت بازرگانی و نیز پلمپ دفاتر قانونی و غیره از اهمیت به سزایی برخوردار هستند. لذا موسسه حقوقی تهران ثبت با در نظر گرفتن نیازهای مشتریانش و تکریم ارباب رجوع، مشاوره تخصصی حقوقی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند و موارد پیرامون آن را بصورت رایگان ارائه داده است. با توجه به اخذ ایزوهای بین‌المللی و با تخصیص بهترین وکلای ثبتی این مهم را ضمن بکارگیری اپلیکیشن مدیریت امور ثبتی و پیشرفته‌ترین اتوماسیون سامانه ثبت شرکت‌ها، نام و علائم تجاری به بهترین نحو انجام داده و تبدیل به برند برتر خدمات حقوقی در حوزه ثبت شرکت و ثبت برند شده است.

مدیر عامل این موسسه ضمن ذکر این موضوع، دانش را مهم‌ترین قدرت هر کسب و کار می‌داند که با بکارگیری مولفه‌های فوق به عنوان کاتالیزور فرایندها، می‌تواند حصول نتیجه و رسیدن به اهداف سازمانی و نهایتا موفقیت آنها را رقم بزند.

21

صنعتگر در ادامه افزود: موسسه حقوقی تهران ثبت مجموعه خدمات مربوط به ثبت شرکت شامل مدارک مربوط به ثبت شرکت و مشاوره حضوری رایگان جهت انجام هرچه بهینه‌تر کردن انتخاب موضوع فعالیت و نحوه ثبت را با همراهی متقاضیان انجام داده و بصورت مستمر پاسخگوی مراحل انجام کار بوده و اطلاع‌رسانی دائمی را انجام می‌دهد. این موسسه اعتماد مشتریان را ارزش تلقی کرده و با در نظر گرفتن و به کارگیری تیم حقوقی متخصص و با کمک دانش و فناوری روز و نیز همگام کردن آن با ارایه خدمات ثبتی توانسته بیشترین امتیاز را در جلب رضایت مندی مشتری دریافت کند.

وی در پایان گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های متقاضیان این خدمات، نوع و میزان تعرفه این خدمات مشاوره‌ای است که موسسه حقوقی تهران ثبت با شفاف‌سازی هزینه‌ها از صفر تا صد، این نگرانی مهم را از پیش روی کاربران برداشته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر