رکنا: این روزها رجوع کردن به یک مزون خوب و بهره بردن از تنوع لباس‌‌های آن از جمله دغدغه‌‌های روزانه افرادی است که برای پوش‌شان اهمیت قائل هستند. مزون سارا ضیا می‌‌تواند دغدغه‌‌های شما را تا حد زیادی کاهش دهد هم به سبب تنوع لباس‌‌ها و منحصربه‌فرد بودن طراحی پارچه‌‌ها و هم به دلیل قیمت مناسبی که برای ارائه کارهایش در نظر گرفته است. در ادامه بیشتر با روند کارهای این مزون آشنا می‌‌شویم و البته با فعالیت‌‌های خیرخواهانه این مجموعه که امروزه کمتر آن را بین مزون‌‌های دیگر مشاهده می‌‌کنیم.

سارا ضیا دختر جوانی است که مزون شیک با لباس هایی خاص را اداره می کند.

این مزون که متشکل از کارگاه، مزون و فروشگاه است، چند سالی است که فعالیت خود را آغاز کرده و دوخت و دوز این لباس‌‌های شب، مانتو و لباس‌‌های مهمانی که از اصلی‌‌ترین اقدام‌های این مزون است تماما در اختیار طراحان زبردست و خبره قرار دارد. کادر اجرایی این مزون تا حدی قوی عمل می‌‌کنند که می‌‌توانند با دیدن یک طرح، لباسی را با سایز دلخواه و پارچه مدنظر شما برای‌تان طراحی کنند و شما را تا همیشه مشتری دائمی خودشان نگاه دارند.

وی در گفتگو با خبرنگار رکنا گفت: مجموعه ما با استفاده از تجهیزات و دستگاه‌‌های بزرگ می‌‌تواند طراحی پارچه را هم برای لباس‌‌های شما انجام دهد، فعالیتی که امروزه آن را کم‌تر در کشور خودمان مشاهده می‌‌کنیم.

10
سارا ضیا

وی در خصوص قیمت مانتوهای خود گفت: هر قیمت گرانی نشان‌دهنده کیفیت کار نیست، باید با این فرهنگ غلط جا افتاده در کشورمان که وقتی یک کالای گران‌قیمت روبه‌رو می‌‌شویم، کیفیت آن را در ذهن‌مان تضمین می‌‌کنیم، مقابله شود. مزون سارا ضیا با آگاهی از همین فرهنگ غلط، لباس‌‌هایی با قیمت متعادل عرضه می‌‌کند، زیرا معتقد است مشتریانش باید رضایت خاطر داشته باشند. هر چه قیمت مطلوب‌‌تر باشد و کیفیت لباس‌‌ها و انحصار آن‌‌ها بالاتر، امکان مشتری دائم شدن هم وجود دارد. البته ما به شما تضمین می‌‌دهیم که با یک‌بار حضور در این مزون و دیدن لباس‌‌ها و روبه‌‌رو شدن با قیمت‌‌های متوسط آن مشتری همیشگی‌اش خواهید بود.

8

7

وی ادامه داد: یکی از کارهای شایسته این مزون که ذکر آن در این مجال الزامی است، فعالیت‌‌های خیرخواهانه آن است. همان‌طور که می‌‌دانید تعداد کودکان معلول و عقب‌افتاده ذهنی در جامعه امروزه ما متاسفانه رو به افزایش است، این مزون با درک این مسئله توانسته با به‌کارگیری تعدادی از کودکان مبتلا در سه مرکز درمانی، بخشی از کارهای دوختش را به آن‌‌ها بسپارد.

سارا ضیا در ادامه افزود: این اقدام هم سبب افزایش روحیه این کودکان شده و هم با وجود هزینه گزاف نگه‌داری و ایاب و ذهاب این کودکان اقدام بزرگی در راستای آموزش آن‌‌ها انجام دهد.

ساراضیا، مدیریت این مجموعه گفت:  ما متولد شده‌‌ایم که به دیگران کمک کنیم. هرکسی در هر جایی و در هر مرتبه شغلی که باشد باید این وظیفه را انجام دهد.

مزون سارا ضیا با این کار برکت نهایی را برای مجموعه‌‌اش به ارمغان آورده است و به شما هم تضمین می‌‌دهد که خرید شما از این مکان می‌‌تواند کمک مضاعفی به درمان و آموزش این کودکان هم باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

عکس های متفاوت و خاص در آتلیه ریحانا

اعتماد شما سرمایه ماست / سالمندان و کودکان تان را به ما بسپارید

ثبت شرکت و برند های خودتان را به تهران ثبت بسپارید

مو و صورت عروس هایتان را به ما بسپارید +تصاویر

فروشگاهی بزرگ برای کوچولوها+عکس

آداک خودرو رویای شیرین شما را به واقعیت تبدیل می کند

کیش شهر آرامش

سفری رویایی به استانبول

گرانترین ساعت موجود در تهران 250 میلیون تومان قیمت دارد/ ساعت های تقلبی چگونه به کشور وارد می شوند؟+ تصاویر

این ارتباط قطع نشدنی است

پوست لطیف نوزادتان را به تاپ لاین بسپارید +فیلم و عکس

گوش های شنوا ما را می شناسند؛ شهر سمعک همین نزدیکی است +عکس

اینترنت آدم‌های واقعی

پاییز بدون آنتی بیوتیک با مرغ زیرک

تعهدمان شادی و سرزندگی کودکان است

فرشتگانی در کنار فرشتگان کوچک

 

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر