رکنا: شرکت تک زنگ سلامت با تجربه نزدیک به 13 سال سعی در بهبود شیوه خدمت رسانی به قشر سالمند و خانواده های محترم آنان دارد.

مدیر عامل موسسه تک زنگ سلامت در گفتگو با رکنا درباره این شرکت و خدماتی که باعث شده با دیگر شرکت های مشابه متفاوت باشد، گفت: مواردی که ما را نسبت به سایران متمایز می کند  در مرحله اول جذب نیرو استاستعلام عدم سوء پیشینه از طریق اسکن اثر انگشت و عکس دیجیتالی استعلام صحت آدرس محل سکونت اعلام شده از سمت نیروی جویای کار یا مراقب چک کردن سلامت جسمی و روانی همچنین مشاوره قبل از جذب شدن به مجموعه با سعی در بهبود خدمات روند خدمات رسانی به سالمندان عزیز تغییر کرده به این صورت که ابتدا وضعیت سالمند و پارامتر هایی چون شرایط جسمی،روحی و روانی - توانایی های فرد سالمند را در نظر می گیریم تا از افسردگی و گوشه نشینی سالمند جلوگیری کنیم.

وی ادامه داد: تخصص ما مراقبت و نگهداری برنامه ریزی شده در منزل و بیمارستان که شامل سه گروه سالمند کودک و بیمار است .تمامی پرستاران این مجموعه از فیلترهایی چون عدم سوء پیشینه عدم اعتیاد و تست اعصاب و روان عبور داده می شوند و همین امر باعث ایجاد اعتماد و به حداقل رساندن مسایل و مشکلات در طول قرار داد می شود ضمنا طبق فایلی که مراقب اعزام خواهد شد از وی ضمانت مربوطه اخذ می شود. (سفته ودرصورت نیاز سایر ضمانت ها)

مدیر عامل موسسه درباره برنامه های اجرایی برای مراقبت از کودک گفت:  ما در زمینه نگهداری از کودک برنامه هایی از قبیل: تمرین زبان های خارجی (انگلیسی * فرانسه * آلمانی * ترکی)، انجام بازی های فکری و تست هوش، انجام مشاوره روانشناسی با والدین و کودک، برگزاری دوره های شناخت شخصیت کودک و رشد فکری و تغذیه،ارائه سی دی ها و کارت های آموزشی برای سنین مختلف،آموزش موسیقی به سنین مختلف (گیتار * پیانو * سنتور) و ... فعالیت می کنیم.

وی در خصوص مراقبت از بیمار در این مجموعه افزود: ما خدمات این کار را به دو صورت ارایه می دهیم: اول مراقبت از بیمار در منزل که توسط نیروی مرد و زن انجام می شود . دوم مراقبت از بیمار در بیمارستان که طبق نوع بیماری و شرایط فیزیکی بیمار به دسته های مختلفی تقسیم می شود که برای هرنوع، مراقب مخصوص خود اعزام می شود و در بازه های کوتاه مدت بر نحوه کار پرسنل نظارت خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

2
3

1

 

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

با مزون "سارا ضیا" شیک و منحصر به فرد باشید +تصاویر

عکس های متفاوت و خاص در آتلیه ریحانا

ثبت شرکت و برند های خودتان را به تهران ثبت بسپارید

مو و صورت عروس هایتان را به ما بسپارید +تصاویر

فروشگاهی بزرگ برای کوچولوها+عکس

آداک خودرو رویای شیرین شما را به واقعیت تبدیل می کند

کیش شهر آرامش

سفری رویایی به استانبول

گرانترین ساعت موجود در تهران 250 میلیون تومان قیمت دارد/ ساعت های تقلبی چگونه به کشور وارد می شوند؟+ تصاویر

این ارتباط قطع نشدنی است

پوست لطیف نوزادتان را به تاپ لاین بسپارید +فیلم و عکس

گوش های شنوا ما را می شناسند؛ شهر سمعک همین نزدیکی است +عکس

اینترنت آدم‌های واقعی

پاییز بدون آنتی بیوتیک با مرغ زیرک

تعهدمان شادی و سرزندگی کودکان است

فرشتگانی در کنار فرشتگان کوچک

 

 

 

 خبرهای تصادفی

ارسال نظر