رک مک گوناگون کدخبر: 236490 ارسال پرینت 15

رکنا: ملکه «سیلویا»، 73 ساله درجریان یک برنامه مستند درباره کاخ «دروتنینگهولم» در استکهلم که پنجشنبه ‌شب از شبکه تلویزیونی دولتی این کشورپخش شد، اعلام کرد که این کاخ روح دارد.

. وی درپاسخ به اینکه آیا ارواح را دیده یا نه، گفت: «البته که آنها را دیده‌ام.ضمن اینکه آنها رفتاری دوستانه دارند و گاهی فکر می‌کنی در کاخ تنها نیستی.» ملکه سوئد که پیش ازجشن کریسمس به دلیل سرماخوردگی در بیمارستان بستری شده بود، این ارواح را «دوستان کوچکش» دانست و گفت: «باورکنید خیلی هیجان‌انگیز است ضمن اینکه با دیدن آنها دچار ترس نمی‌شوم.» پرنسس کریستینا، خواهر پادشاه سوئد، نیز اظهارات ملکه را تأیید کرد و گفت: «انرژی این کاخ خیلی زیاد است و وجود ارواح مهربان را تأیید می‌کنم.

ملکه سیلویا و همسرش کارل گوستاف در کاخ «دروتنینگهولم» واقع در حومه شهراستکهلم- پایتخت سوئد- زندگی می‌کنند.

ملکه که پدری آلمانی ومادری برزیلی داشت در سال 1976 میلادی با کارل گوستاف شانزدهم، پادشاه سوئد، ازدواج کرد و بیش از هر زنی در تاریخ سوئد ملکه بوده است. کاخ دروتنینگهولم (Drottningholm Palace) که در یکی از جزیره‌های مجمع الجزایر استکهلم واقع شده و جزو فهرست میراث جهانی یونسکو است، از سال 1981 میلادی به بعد محل زندگی خانواده سلطنتی شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر