با اجرای عملیات ضربتی پلیس:

پرونده کدخبر: 227560 ارسال پرینت 31

رکنا: فرمانده انتظامی "زرند" با اشاره به اینکه با اقدامات فنی و پلیسی باند 10 نفره سرقت در این شهرستان منهدم شد ، گفت: در این عملیات 3 سارق و 7 مالخر دستگیر شدند.

سرهنگ "نور علی چوگانی"  گفت: در پی سرقت های سریالی از یکی انبارهای لوازم خانگی شهروندان این شهرستان، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت این فرماندهی با بررسی محل سرقت به سرنخ های از سارق یا سارقان دست یافتند و تحقیقات خود را در این خصوص شروع و یکی از سارقان را شناسایی و با نیابت قضایی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی زرند اظهار داشت: در تحقیقات و بررسی های به عمل آمده مشخص گردید این سارق با شگرد خاصی به کلید انبار دست یافته و به مرور زمان از آن سرقت کرده بود.

سرهنگ "چوگانی" ادامه داد: تیم رسیدگی کننده پرونده با تحقیقات میدانی بر روی سرنخ های بدست آمده 2 تن از همدستانش را نیز که افرادی سابقه دار می باشند به همراه 7 نفر مالخر شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: سارقان تاکنون به 52 فقره سرقت به ارزش تقریبی 400 میلیون ریال اقرار کردند که این تحقیقات همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان زرند در پایان خواستار توجه بیشتر شهروندان و مغازه داران به مسائل پیشگیرانه در زمینه سرقت شد و به آنان به توصیه کرد: توجه به توصیه‌های پلیس و استفاده از وسایل حفاظتی نظیر دوربین مداربسته و همچنین عدم اعتماد بیش از حد به افراد ناشناس، در پیشگیری از بروز سرقت بسیار موثر می‌باشد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر