رکنا: فرمانده انتظامی استان البرز از کشف کالای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۱۸۶ میلیون ریال در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: در اجرای این طرح ۱۵ قاچاقچی دستگیر شدند.

سردار بخشعلی کامرانی‌صالح با اشاره به اینکه در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" و در راستای اهداف و مصوبات قرارگاه تشدید مبارزه با کالای قاچاق Contraband استان البرز مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق مدنظر قرار گرفته است گفت: بر همین اساس طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان البرز به اجرا درآمد.

کامرانی‌صالح با بیان اینکه این طرح با بکارگیری حداکثر توان و تمامی امکانات یگان‌های اجرایی استان و شهرستان‌های تابعه اجرایی شد، افزود: طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان البرز به مدت 48 به اجرا درآمد و در پی آن انواع کالای قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به کشف انواع کالای قاچاق در اجرای این طرح، بیان کرد: مقادیر زیادی از انواع کالای قاچاق شامل سیگار خارجی، لوازم آرایشی و بهداشتی، فراورده‌های نفتی،‌ انواع پوشاک خارجی و کفش در اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق در استان البرز کشف شد.

کامرانی‌صالح با بیان اینکه در اجرای این طرح 15 قاچاقچی Smuggler دستگیر شدند،‌ افزود: در جریان کشف کالای قاچاق در استان 3 دستگاه خودرو که کالای قاچاق را حمل می‌کردند، توقیف شده است.

وی با اشاره به تشکیل 5 فقره پرونده قاچاق کالای بیش از یکصد میلیون ریالی تصریح کرد: ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه 3 میلیارد و 186 میلیون ریال برآورد می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر