پرونده کدخبر: 259959 ارسال پرینت 1303

رکنا: مادر و دختری که در دماوند ربوده شده بودند نجات یافتند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از عملیات موفقیت آمیز ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در شناسایی و دستگیری ۸ آدم ربا خبر داد.

سرهنگ محمدحسن محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب اطلاع از وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مادر و دختری در بخش رودهن شهرستان دماوند، تیمی مجرب از ماموران پلیس Police آگاهی برای شناسایی متهمان و آزادی Freedom گروگان hostage ها تشکیل و بلافاصله کار خود را آغاز کردند.

بالاترین مقام انتظامی شهرستان دماوند افزود: با توجه به شناخت کامل ماموران از جغرافیای محل وقوع جرم، تحقیقات و بررسی پلیسی مشخص شد، علت و انگیزه این آدم ربایی اختلافات خانوادگی بوده است.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و با به کارگیری تمام امکانات، موفق شدند هویت و مخفیگاه آدم ربایان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیر کننده، هشت آدم ربا را دستگیر و هر دو گروگان را آزاد کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با اشاره به اعتراف متهمان به بزه انتسابی خود مبنی بر اختلافات خانوادگی، گفت: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان، نظم و امنیت عمومی و آسایش شهروندان را بر هم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می کند.

وی گفت: این متهمان پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند تا قانون Law به پرونده آن ها رسیدگی کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر