نتیجه جستجو

  • رکنا:فستیوال و جشنواره ها از رسوماتی هستند که هنوز هم از جذاب ترین فعالیت ها محسوب می شوند و اغلب ریشه در فرهنگ و رسومات کهنمان دارند. در ورای هر یک از اعمال و رفتارهایی که در جشنواره ها انجام می شود داستان و اعتقادی جالب نهفته است که دانستنشان به بقای فرهنگ و تمدن گذشتگان کمک شایانی می کند.

  • رکنا:شهر زیبای دبی یکی از هفت امارت عرب نشین امارات متحده عربی است که بعد از ابوظبی جمعیت زیادی دارد و محبوبیت خاصی دارد جزیره دبی یکی از شهرهای جهان است که از نظر تجاری و اقتصادی رتبه بالایی در جهان دارد .

  • رکنا: قرن هاست که برج تاریخی لندن که در سواحل شمالی رودخانه تیمز قرار دارد توسط کلاغ ها محافظت می شود. از این پرنده ها که توسط خدمتکاران برج به این مکان آورده می شوند به شدت مراقبت و سلامتی آن ها همیشه کنترل می شود. نکته ای که در مورد این پرنده ها وجود دارد این است که آن ها هیچ وقت اجازه ندارند که محوطه برج را ترک کنند چون سال هاست که این اعتقاد وجود دارد که اگر کلاغ ها از این مکان بروند ساختمان برج فرو می ریزد

  • رکنا: جزیره کیش یکی از جزایر زیبای خلیج فارس می باشد که سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند و شما می توانید با تور کیش یا روشهای دیگر به این جزیره سفر کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید , جزیره کیش به اندازه ای زیبا و دارای مکانهای تفریحی و هیجان انگیز می باشد که می توانید خاطراتی زیبا برای خود را به ثبت برسانید. آب و هوای جزیره کیش گرم و مرطوب می باشد و میانگین دمای سالانه جزیره، 6 درجه سانتیگراد می‌باشد, آب و هوای جزیره تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی قرار دارد و به شکل کلی خشک و کم باران است، بارندگی بیشتر به صورت رگبار و درماه های زمستان اتفاق میافتد.

  • رکنا: در قلب شهر سئول یک پل هوایی یک کیلومتری که مدت ها بدون استفاده مانده بود به گلخانه و باغی شهری تبدیل شد. در این باغ می توانید بیش از ۲۴ هزار نوع درخت، بوته و گیاهان مختلف را ببینید. این پل در دهه ۱۹۷۰ برای اتصال قدیمی ترین بازار این شهر به بخش های شرقی شهر ساخته شده بود اما بعد از مدتی سرنوشتش کاملا تغییر کرد! در ادامه با الی گشت همراه باشید تا ببینید چطوری این پل خیابانی الان در حال تبدیل شدن به یکی از زیباترین جاذبه های دنیاست.

  • رکنا: جزیره هیمی واقع در ایسلند صخره ای وجود دارد که مانند فیلی غول پیکر یا ماموتی پشمالو اندام خود را در آب فرو برده است و مشغول آب تنی ست.

  • رکنا: با توجه به اینکه این فصل از سال، یکی از بهترین زمان های سفر به مسکو است و تور مسکو در این فصل بیشتر از هر زمان دیگری طرفدار دارد، این مطلب از الی گشت مختص معرفی یکی از لوکس ترین هتل های این شهر به نام رادیسون رویال است. ما را همراهی کنید:

  • رکنا: خیلی از افراد، کشورهایی مثل آفریقای جنوبی و یا کشورهای جنوب شرقی آسیا مثل تایلند را به دلیل تجربه ی سافاری اش انتخاب می کنند. در واقع سافاری در حیات وحش و در پارک های ملی این کشورها به اندازه ای هیجان انگیز و فراموش نشدنی است که خود می تواند بزرگ ترین دلیل برای سفر به یک قاره دیگر باشد. افرادی که تا حالا حتی یکبار تجربه ی سافاری داشته اند به خوبی می دانند که باید چه نکاتی را رعایت کنند و لباس مناسب سافاری چه لباسی است اما این مطلب از الی گشت برای آن دسته از افرادی است که تا حالا این اتفاق بی نظیر را تجربه نکرده اند و قصد دارند در آینده ان را امتحان کنند.