نتیجه جستجو

  • رکنا: رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوکان گفت: امسال ۳۰ مکان گردشگری و تاریخی شهرستان بوکان آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان و گردشگران نوروزی شده که مسجد حمامیان، مقبره سردار و روستای خانقاه از مهمترین آنهاست.

  • رکنا: برای افرادی که به آلمان سفر می کنند ، سفرشان بدون بازدید از شهر بن که زمانی پایتخت آلمان غربی بوده است تکمیل نمی ‏شود. فرهنگ و سنت غنی که این شهر کوچک داشته است همچنان تا به امروز باقی مانده و در این شهر می توانید موزه ها ، ‏معماری های جذاب قدیمی و غذاهای خوش طعم آلمانی را بیابید. این شهر دقیقا روی رودخانه راین و در نزدیکی شهرهای کلن و ‏دوسلدورف قرار گرفته است.

  • رکنا:هر وقت اسم یزد و جاذبه های گردشگری در یزد رو میشنویم، ناخودآگاه تصویر خشت های خام جهان یزد تو ذهنمون تداعی میشه. در طول تاریخ گذشته، شهر یزد و زندگی در این شهر کویری، تابستان های طاقت فرسا رو با بادگیر های بیشماری که داره، آسونتر کرده. بادگیرهای بلندی که در طول آسمان قد بلند کردن و خنکای بادهای ورزیده تو آسمون این شهر، لذت وصف ناشدنی ای رو فراهم میکنه. باغ دولت آباد یزد هم یکی دیگه از فوق العاده ترین مکان های دیدنی تو شهر یزده که وقتی به درون این مکان قدم بزارین، متوجه تاریخچه و رسوم زیبا و کهن مردم این شهر شده و بیشتر از پیش به ایرانی بودنتون افتخار خواهید کرد.

  • رکنا: فکر می کنید یک جزیره ی کوچک با مساحت محدود هر سال برای خلاصی از شر صدها تن زباله ی تولید شده توسط یک میلیون گردشگر و نزدیک به چهارصد هزار نفر از ساکنان دائمی خود چه می کند؟ ساده ترین پاسخ! آنها این زباله ها را به یک جزیره ی دیگر منتقل می کنند!!

  • رکنا: ایران با توجه به موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد خود توانسته جایگاهی عالی در صنعت گردشگری منطقه داشته باشد، از این گذشته سیاست‌های منطقی و اصولی برای مسافرین در نظر گرفته شده و همین جریان به سهولت سفر آنها و تجربه‌ی تورمسافرتی عالی منجر شده است. به طور حتم یکی از مسائلی که در طول نوروز با آن روبه رو خواهید بود، تصمیم گیری در رابطه با مقصدی است که می‌خواهید برای تورمسافرتی خود انتخاب کنید. در این پست به معرفی محبوب ترین مقاصد مسافرتی ایران، شهر های مشهد، شیراز و اصفهان خواهیم پرداخت.